Klebelsberg Kuno Általános Iskola
és Gimnázium

Főoldal Menü megjelenítése/elrejtése



Muzsikás együttes - koncert :

Versenyeredmények: 2023-24-es tanév


Az Id. Szántay Csaba Országos Általános Iskolai Kémia versenyen a BME szervezésében, 4 csapat képviselte Iskolánkat.



1. csapat: Nem tudom kiki 7. oszt.:



Tóth Fruzsina, Tyihák Franciska, Halász Bíbor, Maros Dóra



2. csapat: Afrikai óriás sumosok: 7. oszt..



Kecskés Ádám, Mák Boglárka, Pesei Szile, Celikkurt Suavi Ibrahim



3.csapat: kémiai Zsenik: 7.oszt.



Tapolczai - Malaczkov Vanda,  Tapolczai - Malaczkov Zsófia, Fehér Nóra, Dürgő Kitti



4. csapat: Grillázs 8. oszt.



Mányó Maja, demeter Hunor, Kaubek Lilla, torzsás Shila



Iskolánkból a legtöbb pontszámot az 1. fordulóban a Kémiai zsenik szerezték meg:



Tapolczai - Malaczkov Vanda,  Tapolczai - Malaczkov Zsófia, Fehér Nóra, Dürgő Kitti



Gratulálunk nekik!!!!!



Marianna  tanárnő



_________________________________________________________



A Fővárosi Komplex Anyanyelvi versenyen Kovács Luca Hanna (4.n) 1. helyen végzett.



_________________________________________________________



A Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos döntöjén Kátai-Pál Áron (3.a) 18. helyen végzett



 _________________________________________________________



Kerületi vers- és prózamondó verseny



Kovács Luca Hanna 4.n  -  3. hely



Gács Alex 2.n  -  3. hely



__________________________________________________________



Kerületi Komplex Anyanyelvi Verseny



Kovács Luca Hanna 4.n - I. hely



__________________________________________________________



Iskolai vers- és prózamondó verseny



 1. évfolyam



1.  Kovács Benedek Márk  1.a



2.  Gyimesi Erik  1.n



3.  Nagy Léna  1.n



 



2. évfolyam



1.  Gács Alex  2.n



2.  Bertóthy Luca  2.a



3.  Schleffer Alinda  2.n



 



 3. évfolyam



1.  Lados Péter   3.b



 2.  Paveszka László  3.n



     



 4. évfolyam   



1.  Kiss Róbert  4.a



     Kovács Luca Hanna  4.n



2.  Szamos Flóra  4.n



3.  Kiss Gergely  4.a



_______________________________________________________________



A Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei fordulóján Kátai-Pál Áron 3.a osztályos tanuló II. helyezést ért el és továbbjutott az országos fordulóra



_______________________________________________________________



II. kerületi sakk diákolimia



Szamos Flóra 4.n -  II. korcsoport I.hely



Szamos Márk 1.n -  I. korcsoport III. hely



_______________________________________________________________



Hosszú idő után Iskolánk újra részt vett a Hevesy György Kárpát- Medencei Kémia verseny kerületi fordulóján, ahol középmezőnyben végzett.



A verseny alapján az Iskola legjobbja Kecskés Ádám 7/a.



A 8. évfolyamból a legjobb Mányó Maja 8/b.



Gratulálunk minden résztvevőnek!



Marianna tanárnő



_______________________________________________________________



Stille Nacht szavalóvereseny eredményei  



_______________________________________________________________



Mikulás sakk kupa 2023 dec 6. II. csoport (17 induló)  Lányok - 1. hely      Szamos Flóra 



_______________________________________________________________



 Rögbi: A magyar U/18-as olimpiai rögbi válogatott játékosai közül 3 főt javasoltak, hogy közülük kerüljön kiválasztásra az év játékosa. Ebbe a szűk, elit körbe került iskolánk tanulója, Michael Porcher (Nagykovácsi Dragons RC).  Gratulálunk, és drukkolunk, hogy ő nyerje a kitüntető címet!



_____________________________________________________________________



Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny - körzeti forduló



3. évfolyam



12. hely: 3.n csapata



Auth Anna, Bakcsi Bettina,



Guti Anasztázia, Guti Szófia



(A versenyen 70 csapat indult.)



4. évfolyam



4. hely: 4.n csapata



Ágoston Alíz,  Jakab-Tegzes Johanna,



Kovács Luca Hanna,  Szamos Flóra



(A versenyen 60 csapat indult.)



____________________________________________________________




Bolyai Matematika Csapatverseny - körzeti forduló



3. évfolyam



13. hely: 3.n csapata



Ambrus Panni, Czirják Luca,



Fülöp Sára , Kőrös Aisa



(A versenyen 95 csapat indult.)



4. évfolyam



6. hely: 4.n csapata



Kovács Luca Hanna,  Szamos Flóra,



Szederkényi Áron, Szűts Barnabás



(A versenyen 79 csapat indult.)



_______________________________________________________________



Komplex anyanyelvi verseny



1. Kovács Luca Hanna  4.n



2. Szűts Barnabás  4.n



3. Ágoston Alíz  4.n



_______________________________________________________________



Házi szépírási verseny



 I. kategória            



 1.  Kulcsár Enikő  2.a



  2.  Kinde Zsombor  2.n   



  3.  Szentirmai Uriel  2.a  



 



II. kategória



  1.  Grion Réka  3.n



        Nagy-Erdőfi Lili  3.b



  2.  Andrási Milán  3.b



  3.  Kátai-Pál Áron  3.a             



 



III. kategória



 1.  Garanadra Alma  4.n



 2.  Lengyel Blanka  4.a



_______________________________________________________________



Házi szépolvasási verseny



3. évfolyam



1.  Lengyel Liza  3.n                                          



2.  Tóth Borbála  3.n



3. Mezőcsáti Bianka 3.b



 



 4. évfolyam



1. Szamos Flóra 4.n



2.  Kovács Luca Hanna 4.n



3.  Szűts Barnabás  4.n




 





Muzsikás együttes - koncert :

Klebelsberg Kuno 2018