Eseménynaptár
október





 
Tanáraink
 
-Fodadóóra:telefonos egyeztetés után
fogadóóra:
 
Aranyi Zsolt
testnevelés fogadóóra:
A 5.b osztály osztályfőnöke.
 
Bagyura Bettina
fizika-német fogadóóra:
 
Bakiné Szolnoky Monika
tanító fogadóóra:
A 1.b osztály osztályfőnöke.
 
Balla Enikő
matematika-rajz fogadóóra:
A 10.g osztály osztályfőnöke.
 
Bernáth Miklósné
biológia-kémia fogadóóra:
 
Borsos Krisztina
angol fogadóóra:
 
Busch Zsuzsanna
tanító fogadóóra:
A 4.b osztály osztályfőnöke.
 
Buzási Zsuzsanna
informatika fogadóóra:
 
Ciocuta Gyöngyi
tanító fogadóóra:
 
Csizmadia Krisztina
tanító fogadóóra:
A 3.a osztály osztályfőnöke.
 
Dávid Zoltán
magyar fogadóóra:
A 12.g osztály osztályfőnöke.
 
Dénesné Mike Imola
ének-zene, történelem fogadóóra:
 
Domonkos Katalin
tanító fogadóóra:
 
Éder - Tamás Georgina
magyar fogadóóra:
A 8.a osztály osztályfőnöke.
 
Frank Judit
tanító fogadóóra:
 
Gáspár Leila
angol fogadóóra:
 
Gergely-Ágh Zsófia
német fogadóóra:
A 9.g osztály osztályfőnöke.
 
Ghimessy Csaba
angol fogadóóra:
 
Gledura Katalin
testnevelés fogadóóra:
A 7.c osztály osztályfőnöke.
 
Gorzóné Terenyi Zsuzsanna
tanító fogadóóra:
 
Gyurcsánné Palkó Beáta
technika fogadóóra:
 
Harisné Pintér Zsuzsanna
igh., informatika fogadóóra:
A 11.g osztály osztályfőnöke.
 
Hizsnyai Zsuzsa
tanító fogadóóra:
A 4.n osztály osztályfőnöke.
 
Jakab Katalin
tanító fogadóóra:
A 2.a osztály osztályfőnöke.
 
Jakab Olivér
tanító, fejlesztőpedagógus fogadóóra:
 
Jakab-Tegzes Dóra
tanító fogadóóra:
A 2.b osztály osztályfőnöke.
 
Jákóiné Szirota Ilona
matematika-kémia fogadóóra:
 
Jámbor Judit
tanító fogadóóra:
 
Kántor Zsuzsanna
tanító fogadóóra:
A 2.n osztály osztályfőnöke.
 
Klein Péter
angol fogadóóra:
 
Koppányné Dienes Marianna
német fogadóóra:
A 7.b osztály osztályfőnöke.
 
Kovács Klára
fejlesztőpedagógus fogadóóra:
 
Kováts Krisztina
tanító fogadóóra:
A 4.a osztály osztályfőnöke.
 
Löttös Barbara
tanító fogadóóra:
 
Majoros Ágota
német fogadóóra:
A 6.c osztály osztályfőnöke.
 
Manninger Márta
földrajz-testnevelés fogadóóra:
A 8.b osztály osztályfőnöke.
 
Matusné Németh Eszter
történelem-német fogadóóra:
A 9. ny osztály osztályfőnöke.
 
Mészáros Katalin
tanító fogadóóra:
A 3.b osztály osztályfőnöke.
 
Mezei Orsolya
informatika, igh. fogadóóra:
 
Nagy Regina
tanító fogadóóra:
 
Némethné Szabó Andrea
magyar-történelem fogadóóra:
A 7.a osztály osztályfőnöke.
 
Németvölgyi Anett
informatika fogadóóra:
A 6.b osztály osztályfőnöke.
 
Pap Ildikó
kémia-biológia fogadóóra:
 
Patyi Sándorné
tanító fogadóóra:
A 1.n osztály osztályfőnöke.
 
Payer Zsuzsanna
tanító fogadóóra:
A 3.n osztály osztályfőnöke.
 
Reinholcz Júlia
vizuális kultúra fogadóóra:
 
Rósa Viktor
földrajz-testnevelés, igazgató fogadóóra:
 
Sandler Deák Júlia
angol fogadóóra:
 
Szebedy Vajk Istvánné
tanító, napközis fogadóóra:
 
Szentgyörgyi-Simon Réka
könyvtár fogadóóra:
 
Szentirmai-Zöld Tünde
német fogadóóra:
 
Szőllősi Emese
testnevelés - biológia fogadóóra:
 
Szűcs Szilvia
fejlesztőpedagógus fogadóóra:
 
Takács Krisztina
magyar-német fogadóóra:
A 5.n osztály osztályfőnöke.
 
Tar Judit
matek, fizika fogadóóra:
 
Tóth Éva Mária
matematika fogadóóra:
A 6.a osztály osztályfőnöke.
 
Varga Ildikó
angol fogadóóra:
A 5.a osztály osztályfőnöke.
 
Varga Róbertné
tanító fogadóóra:
A 1.a osztály osztályfőnöke.
 
Veres Anita
német fogadóóra:
 
Klebi-menü
Hírek Osztályok SZMK
Névadónkról Tanárok Étkezés
Hagyományaink Csengetési rend Letöltések
Alapítvány Klébi diginapló Linkek
Versenyeredmények Erasmus Plus Kapcsolat
Klebi-sport
  kosárlabda   tollaslabda   labdarugás   falmászás   röplabda   görkorcsolya  
Klebi-album
Ausztriai nyelvi tábor 2017.
További albumok
Országos Falmászó Diákolimpia 2017.
Élő piktogramok 2017. február 24.
Klébi fesztivál 2016.
Nyelvvizsga workshop
We have a dream csapat
Tudásra szomjazó Klébis nyelvtanárok továbbképzése Bécsben és Oxfordban
Halloween 2015.
Tavaszi Fesztivál 2015.
Farsang 2015.
Szalagavató 2015.
Cipősdoboz akció 2014.
Művészetek a Klébiben 2013/14.
50 éves az iskolánk - fotókiállítás megnyitó
Szalagavató 2013
Nyílt nap 2013.
Megemlékezés Klebelsberg Kunoról
FÖLD NAPJA 2013
Klébi Fesztivál
Logikai vetélkedő 2013.
A Klébi Szicíliában
ACES meeting
Irány Bulgária!
Látogatás az Észak-pesti Szennyvíztisztító Telepen
Fényképek az iskolánkról