Eseménynaptár
december





 
Tanáraink
 
-Fodadóóra:telefonos egyeztetés után
fogadóóra:
 
Aranyi Zsolt
testnevelés fogadóóra: kedd 10.00-11.00
A 5.b osztály osztályfőnöke.
 
Bagyura Bettina
fizika-német fogadóóra: péntek 10.00-11.00
 
Bakiné Szolnoky Monika
tanító fogadóóra: kedd 10.15-10.45
A 1.b osztály osztályfőnöke.
 
Balázs Béláné
angol fogadóóra: kedd 12.05-12.50
 
Balla Enikő
matematika-rajz fogadóóra: hétfő 10.00-11.00
A 10.g osztály osztályfőnöke.
 
Bernáth Miklósné
biológia-kémia fogadóóra: péntek 11.00-11.45
 
Borsos Krisztina
angol fogadóóra: csütörtök 9.00-9.45
 
Busch Zsuzsanna
tanító fogadóóra: szerda 12.05-12.50
A 4.b osztály osztályfőnöke.
 
Buzási Zsuzsanna
informatika fogadóóra: szerda 13.15-14.00
 
Ciocuta Gyöngyi
tanító fogadóóra: kedd 11.00-12.00
 
Csizmadia Krisztina
tanító fogadóóra: csütörtök 14.00-15.00
A 3.a osztály osztályfőnöke.
 
Dávid Zoltán
magyar fogadóóra: csütörtök 14.00-15.00
A 12.g osztály osztályfőnöke.
 
Dénes Sándor
testnevelés-földrajz fogadóóra: szerda 13.00-14.00
 
Dénesné Mike Imola
ének-zene, történelem fogadóóra: kedd 12.05-12.50
 
Domonkos Katalin
tanító fogadóóra: szerda 12.05-12.50
 
Éder - Tamás Georgina
magyar fogadóóra: csütörtök 15.00-16.00
A 8.a osztály osztályfőnöke.
 
Frank Judit
tanító fogadóóra: csütörtök 14.00-15.00
 
Gáspár Leila
angol fogadóóra: hétfő 9.00-10.00
 
Gergely-Ágh Zsófia
német fogadóóra: péntek 11.00-11.45
A 9.g osztály osztályfőnöke.
 
Ghimessy Csaba
angol fogadóóra: péntek 14.00-15.00
 
Gledura Katalin
testnevelés fogadóóra: péntek 11.00-11.45
A 7.c osztály osztályfőnöke.
 
Gorzóné Terenyi Zsuzsanna
tanító fogadóóra: kedd 12.05-12.50
 
Gyurcsánné Palkó Beáta
technika fogadóóra: szerda 11.45-12.30
 
Harisné Pintér Zsuzsanna
igh., informatika fogadóóra: csütörtök 15.00-16.00
A 11.g osztály osztályfőnöke.
 
Hizsnyai Zsuzsa
tanító fogadóóra: szerda 11.00-11.45
A 4.n osztály osztályfőnöke.
 
Jakab Katalin
tanító fogadóóra: péntek 11.00-11.45
A 2.a osztály osztályfőnöke.
 
Jakab Olivér
tanító, fejlesztőpedagógus fogadóóra: szerda 10.00-10.45
 
Jakab-Tegzes Dóra
tanító fogadóóra: péntek 9.00-10.00
A 2.b osztály osztályfőnöke.
 
Jákóiné Szirota Ilona
matematika-kémia fogadóóra: kedd 13.00-14.00
 
Jámbor Judit
tanító fogadóóra: csütörtök 12.05-12.50
 
Kántor Zsuzsanna
tanító fogadóóra: szerda 13.15-14.00
A 2.n osztály osztályfőnöke.
 
Klein Péter
angol fogadóóra: kedd 14.00-15.00
 
Koppányné Dienes Marianna
német fogadóóra: kedd 10.00-11.00
A 7.b osztály osztályfőnöke.
 
Kovács Klára
fejlesztőpedagógus fogadóóra: szerda 10.00-10.45
 
Kováts Krisztina
tanító fogadóóra: csütörtök 11.00-11.45
A 4.a osztály osztályfőnöke.
 
Lendvai Orsolya
német fogadóóra: kedd 13.15-14.00
 
Löttös Barbara
tanító fogadóóra: hétfő 12.05-12.50
 
Magyar Ágnes
magyar fogadóóra: szerda 9.00-10.00
 
Majoros Ágota
német fogadóóra: csütörtök 9.00-9.45
A 6.c osztály osztályfőnöke.
 
Manninger Márta
földrajz-testnevelés fogadóóra: péntek 9.00-10.00
A 8.b osztály osztályfőnöke.
 
Matusné Németh Eszter
történelem-német fogadóóra: csütörtök 12.05-12.50
A 9. ny osztály osztályfőnöke.
 
Mészáros Katalin
tanító fogadóóra: kedd 11.00-12.00
A 3.b osztály osztályfőnöke.
 
Mezei Orsolya
informatika, igh. fogadóóra: szerda 15.00-15.45
 
Nagy Regina
tanító fogadóóra: hétfő 11.00-11.45
 
Némethné Szabó Andrea
magyar-történelem fogadóóra: hétfő 13.15-14.00
A 7.a osztály osztályfőnöke.
 
Németvölgyi Anett
informatika fogadóóra: hétfő 11.00-11.45
A 6.b osztály osztályfőnöke.
 
Pap Ildikó
kémia-biológia fogadóóra: hétfő 11.00-11.45
 
Patyi Sándorné
tanító fogadóóra: szerda 13.00-14.00
A 1.n osztály osztályfőnöke.
 
Payer Zsuzsanna
tanító fogadóóra: szerda 12.05-12.50
A 3.n osztály osztályfőnöke.
 
Reinholcz Júlia
vizuális kultúra fogadóóra: szerda 12.05-12.50
 
Rósa Viktor
földrajz-testnevelés, igazgató fogadóóra: péntek 8.00-9.00
 
Sandler Deák Júlia
angol fogadóóra: péntek 11.00-11.45
 
Szebedy Vajk Istvánné
tanító, napközis fogadóóra: péntek 13.00-14.00
 
Szentgyörgyi-Simon Réka
könyvtár fogadóóra: szerda 15.00-15.45
 
Szentirmai-Zöld Tünde
német fogadóóra: hétfő 10.00-11.00
 
Szőllősi Emese
testnevelés - biológia fogadóóra: kedd 10.00-11.00
 
Szűcs Szilvia
fejlesztőpedagógus fogadóóra: szerda 8.00-9.00
 
Takács Krisztina
magyar-német fogadóóra: péntek 9.00-10.00
A 5.n osztály osztályfőnöke.
 
Tar Judit
matek, fizika fogadóóra: hétfő 14.00-15.00
 
Tóth Éva Mária
matematika fogadóóra: szerda 10.00-10.45
A 6.a osztály osztályfőnöke.
 
Varga Ildikó
angol fogadóóra: szerda 8.30-9.00
A 5.a osztály osztályfőnöke.
 
Varga Róbertné
tanító fogadóóra:
A 1.a osztály osztályfőnöke.
 
Veres Anita
német fogadóóra: hétfő 8.00-9.00
 
Klebi-menü
Hírek Osztályok SZMK
Névadónkról Tanárok Étkezés
Hagyományaink Csengetési rend Letöltések
Alapítvány Klébi diginapló Linkek
Versenyeredmények Erasmus Plus Kapcsolat
Klebi-sport
  kosárlabda   tollaslabda   labdarugás   falmászás   röplabda   görkorcsolya  
Klebi-album
10 éves a ZENEKÖR
További albumok
Ausztriai nyelvi tábor 2017.
Országos Falmászó Diákolimpia 2017.
Élő piktogramok 2017. február 24.
Klébi fesztivál 2016.
Nyelvvizsga workshop
We have a dream csapat
Tudásra szomjazó Klébis nyelvtanárok továbbképzése Bécsben és Oxfordban
Halloween 2015.
Tavaszi Fesztivál 2015.
Farsang 2015.
Szalagavató 2015.
Cipősdoboz akció 2014.
Művészetek a Klébiben 2013/14.
50 éves az iskolánk - fotókiállítás megnyitó
Szalagavató 2013
Nyílt nap 2013.
Megemlékezés Klebelsberg Kunoról
FÖLD NAPJA 2013
Klébi Fesztivál
Logikai vetélkedő 2013.
A Klébi Szicíliában
Irány Bulgária!
Fényképek az iskolánkról