Klebelsberg Kuno Általános Iskola
és Gimnázium

Főoldal Menü megjelenítése/elrejtése


Sintra (Portugália) - Erasmus :

Tanáraink

Jelentkezés fogadóórákoz:
_____________________________ tel: 397-45-69
Aranyi Zsolt
testnevelés - A 6.b osztály osztályfőnöke hétfő 10.00-11.00-ig
Bagyura Bettina
fizika-német csütörtök 9-9.45-ig
Bakiné Szolnoky Mónika
tanító - a 2.b osztályfőnöke kedd 9:00-9:45
Balázs Béláné
angol szerda 10:00-10:45
Balla Enikő
matematika,rajz - a 11.g osztályfőnöke hétfő 9.00-9.45
Bernáth Judit
biológia, kémia szerda 10:00-10:45
Bölcsné Antal Eszter
tanító péntek 10:00-10:45
Borsos Krisztina
angol - az 5.b osztályfőnöke szerda 11-11.45-ig
Borsosné Mitru Margit
német szerda 10.00-10.45
Busch Zsuzsanna
tanító - az 1.b osztályfőnöke csüt.:12.00-12:45
Buzási Zsuzsanna
informatika csütörtök 15.05-15.50
Ciocuta Gyöngyi
tanító csütörtök 9.00 - 9.45
Csatádi Judit
tanító kedd, 16:00-17:00
Csizmadia Krisztina
tanító - a 4.a osztályfőnöke hétfő 14:00-15:00
Dávid Zoltán
magyar . a 9.ny osztályfőnöke péntek 13.15-14.00
Dénes Sándor
testnevelés, földrajz szerda, 11:00-11:45
Dénesné Mike Imola
ének-zene, történelem - az 5.a osztályfőnöke hétfő 9:00-9:45
Domonkos Katalin
tanító - a 4.n osztályfőnöke szerda 11:00-11:45
Éder-Tamás Georgina
magyar hétfő 14:15-15:00
Frank Judit
tanító - az 1.n osztályfőnöke péntek 11.00-11.45
Gál-Porkoláb Anita
angol csütörtök 8:00-8:45
Gáspár Leila
angol kedd 9:00-9:45
Gergely Ágh Zsófia
német - a 10.g osztályfőnöke hétfő 11.00-11.45
Ghimessy Csaba
angol kedd 12:05-12:50
Gledura Katalin
testnevelés - a 8.c osztályfőnöke kedd 9:00-9:45
Gorzóné Terenyi Zsuzsa
tanító csütörtök: 13:15-14:00
Gyurcsánné Palkó Beáta
technika kedd 9:00-9:45
Harisné Pintér Zsuzsanna
informatika, igh. - a 12.g osztályfőnöke csütörtök: 15.00-16.00
Jakab Katalin
tanító - a 3.a osztályfőnöke csütörtök 12:05-12:50
Jakab Olivér
fejlesztőpedagógus kedd, 10:00-10:45
Jakab Tegzes Dóra
tanító - a 3.b osztályfőnöke csütörtök 16.00.-16.45
Jancsóné Németh Ibolya
biológia, kémia hétfő 14.10-14.55
Juhász Zsuzsa
tanító szerda 16.00-17.00
Kántor Zsuzsanna
tanító - a 3.n osztályfőnöke hétfő 10.00-11.00
Kertész Dorottya
magyar szerda 11:00-11:45
Klein Péter
angol péntek 12.00-13.00
Kovács Klára
fejlesztőpedagógus hétfő 11.00-11.45
Kováts Kriszta
tanító - az 1.a osztályfőnöke csütörtök 6:50-7.30
Lendvai Orsolya
német - az 5.n osztályfőnöke csütörtök 9.00 - 9.45
Löttös Barbara
tanító csütörtök 9.00 - 9.45
Majoros Ágota
német - a 7.c osztályfőnöke hétfő 10.00-11.00
Manninger Márta
testnevelés, földrajz péntek 10:00-10:45
Matusné Németh Eszter
német, történelem - a 9.g osztályfőnöke szerda 12:05-12:50
Mészáros Katalin
tanító - a 4.b osztályfőnöke szerda 11:00-11:45
Mezei Orsolya
tanító,informatika, matematika igh. 8.b osztályfőnöke szerda 12:05-12:50
Nagy Regina
tanító szerda 11:00-11:45
Némethné Szabó Andrea
magyar, történelem - a 8.a osztályfőnöke kedd, 10:00-10:45
Németvölgyi Anett
informatika - a 7.b osztályfőnöke hétfő 14.10-15.00
Patyi Sándorné
tanító - a 2.n osztályfőnöke szerda 8.00-8.45
Reinholcz Júlia
rajz és vizuális kultúra kedd, 10:00-10:45
Rósa Viktor
testnevelés, földrajz, igazgató péntek 8.00-8.45
Sándor-Kertész Bernadett
tanító szerda 13.15-14.00
Szakács Sándor
matematika kedd: 14.00-15.00
Szankovitsné Elsik Nikolett
tanító hétfő 11.00-11.45
Szebedyné Mérő Eszter
tanító csüt.:12.05-12:50
Székely Mónika
tanító szerda 5.óra
Szentgyörgyi-Simon Réka
könyvtáros szerda 15.00-16.00
Szentirmai - Zöld Tünde
német kedd 9:00-9:45
Szőllősi Emese
testnevelés-biológia kedd, 10:00-10:45
Szűcs Szilvia
fejlesztőpedagógus csütörtök: 15:30- 16:30.
Takács Krisztina
magyar, német - a 6.n osztályfőnöke kedd 14-15
Tar Judit
matematika, fizika csütörtök 8.00 - 8.45
Tolnai-Illés Borbála Eszter
tanító kedd 11:00-11:45
Tóth Éva
matematika, a 7.a osztályfőnöke péntek 11.00-11.45
Varga Ildikó
angol - a 6.b osztályfőnöke szerda 10-10.45
Vargáné F. Klára
tanító - a 2.a osztályfőnöke péntek 9:00-9:45
Veres Anita
német hétfő 11.00-11.45




Sintra (Portugália) - Erasmus :

Klebelsberg Kuno 2018